zadzwońwyślij

Naprawa wyświetlacza – Iphone 5, iphone 5s , Iphone 6 , iphone 6s , wymiana szybki – porównanie modeli .

Tak często mamy sposobność obcować w towarzystwie  różnych modeli Iphonów że nie sposób dostrzec jak ta najbardziej rozpoznawalna marka w świecie smartfonów ewoluuje . Najczęściej w modelach  Iphone 5-5s ,  Iphone 6-6s   naprawiamy wyświetlacze lub je wymieniamy , technologia OCA rekomendowana przez producenta Apple doskonale sprawdza się przy wymianie samych szybek wyświetlaczy Iphonów .

Gdybym był zapytany jakiś czas temu , jak oceniam   iPhone’a 6  jeżeli chodzi o szybkość i  niezawodność w działaniu to zdecydowanie odparłbym że  jest super, nie odczuwam żadnych lagów , opóźnień ,   wydawałoby się że na nic nie czekam .   W dniu dzisiejszym gdy często testujemy model  Iphone 6s plus to zastanawiam się jak to jest możliwe że wcześniej nie dostrzegłem jak długo musiałem czekać 🙂   Każdy kto choć na chwilę miał przyjemność pobawić się tym telefonem choćby w sklepie poczuje natychmiast piekielną szybkość tego modelu . Niewątpliwie taka prędkość przydaje się we wszystkim w tym :  we włączaniu aparatu , odpalenie właściwej opcji oraz oczywiście w działaniu aplikacji.

 

Jeżeli stało się coś ” niefajnego ” z Twoim Iphonem to pamiętaj o nas . Jako jedni z nielicznych serwisów w Polsce specjalizujemy się w naprawie wyświetlaczy wszystkich nowych modelach Iphona.

Zapraszamy do naszych punktów w Warszawie , Łodzi a także niebawem do nowego punktu w Krakowie .