zadzwońwyślij

Galaxy S8 i Note 8 – premiera już niebawem . Czy Samsung naprawi wizerunek Note ? Oby :)

samsun-galaxy-serwis-wymiana-szybki-lodz-warszawa-poznan

To już potwierdzone , wygląda na to że niebawem Samsung wypuści na rynek 2 nowe flagowe cacka ,  NOTE 8  , GALAXY S8  i wersja GALAXY S8 PLUS . Miejmy nadzieję że note 8 będzie mniej wybuchowy z charakteru jak jego poprzednik note 7 który zakończył szybką karierę w niesławie z powodu tendencji wybuchowych .

Sam osobiście jako posiadacz Note 4  bardzo długo wyczekiwałem premiery Note 7  i niestety się nie doczekałem jego kupna . Teraz miejmy nadzieję że firma samsung nie popełni już takiego błędu i przed wypuszczeniem kolejnego flagowca sprawdzi jego walory bezpieczeństwa  dokładniej.

Mało brakowało a firma Samsung zakończyłaby całkowicie serię Note przez jedną  felerną edycję  .

Galaxy Note 8 będzie posiadał najwięcej znaczących cech, jakie może  mieć smartphone. Jedną z nich to wzmocniony asystent cyfrowy (podobny do Siri  i Google Assistant Apple), który może odpowiadać  na pytania użytkownika o przejazdy taksówką, rezerwacje restauracji – hotelu , czy np. zamówienie pizzy. Każdy kto myśli, że Galaxy Note  to największy phablet  to będzie zdziwiony z pewnością bo Samsung Galaxy S8  będzie posiadał dwa warianty wielkości, 5,7-calowe i 6,2-calowe w wersji S8 Plus .

 

Jednocześnie przypominamy  użytkownikom wszystkich edycji flagowców  że nasza sieć serwisów w całej Polsce zajmuje się fachową naprawą telefonów SAMSUNG zarówno  na miejscu jak i wysyłkowo .