zadzwońwyślij

Samsung galaxy A3 i A5 – Serwis ” wymiana szybki ” testuje

galaxy-a3-a5-wmiana-szybki-i-wyswietlacza

Wymiana podzespołów takich jak szybki i wyświetlacze w tych wyjątkowo udanych modelach samsunga odbywa się w naszych serwisach niezwykle często .

W związku z co raz częstszymi pytaniami naszych klientów dotyczącymi tych modeli postanowiliśmy tutaj przedstawić specyfikacje , różnice oraz nasze opinie na ten temat.

Modele te bardzo nam przypadły do gustu ponieważ  już na pierwszy rzut oka widać że Samsung postanowił przenieść prestiżowe wzornictwo do klasy średniej .

Galaxy A5 jest tak podobny do flagowca S6 że ciężko go odróżnić z wyjątkiem nieco większego lcd w przypadku S6 .

Galaxy A3  z pewnością spodoba się osobom które czekały na wersję  S6 mini .

Szybkość działania  zarówno A3 jak i A5 jest wysoka , tak naprawdę niewiele niższa niż w S6  i pomimo gorszego procesora wszystkie popularne aplikacje bardzo szybko działają .

Aparat oba modele posiadają taki sam i i pod tym względem niektóre zdjęcia wychodzą lepiej niż we flagowcu S6  , s6 lepiej wypada w gorszych warunkach oświetleniowych .

Ciężko także zarzucić coś w tych modelach jeżeli chodzi o wyświetlacz bo jest naprawdę rewelacyjny jak na średnią klasę . Oczywiście pod tym względem dużo lepiej wypada a5 który ma superostry

LCD o rozdzielczości 1920  x 1080 .

Oczywiście zdecydowanym zwycięzcą jest tutaj  A5 pod względem technicznym .  Jednak jeżeli mamy mniejszy budżet i nie potrzebujemy aż tylu bajerów jak w A5 i wystarczy nam poręczniejszy telefon to A3 to jak najbardziej dobry wybór.