zadzwońwyślij

Wymiana Szybki radzi – Samsung S8 zamienić na S9 ?

Wymiana szybki wyswietlacza - S9 i S8

Nie trzeba długo się wpatrywać , aby zdać sobie sprawę, że Galaxy S9 jest bardzo podobny do swojego poprzednika. Pokaż dwa telefony przeciętnemu człowiekowi i prawdopodobnie nie będą wiedzieli, który z nich jest „nowszym” urządzeniem. Są bardzo podobnymi projektami , oprogramowanie jest prawie identyczne, a wnętrze również nie uległo dramatycznej zmianie.

Niemniej jednak, ludzie, którzy kochają swoje Galaxy S8, prawdopodobnie będą zainteresowani wszystkim, co Samsung ma do zaoferowania, i będą chcieli wiedzieć, czy następny flagowiec wart jest swojego czasu i pieniędzy. Oto, czego możesz się spodziewać, patrząc na aktualizację z Galaxy S8 na Galaxy S9.

Samsung wydaje się być zadowolony ze swojego wcześniejszego projektu , ponieważ utrzymywał rzeczy niemal identyczne w swoim flagowym modelu 2018. Galaxy S9 jest prawie dokładnie taki sam fizycznie jak wychodzący Galaxy S8, z jedynie obniżeniem o 1,2 mm i 8-gramowym wzrostem wagi oddzielającym oba. Metal i szkło są grubsze, ale trudno się dopatrzyć .Możesz zauważyć subtelną zmianę od błyszczącego do lekko teksturowanego wykończenia na metalu – ale faktyczne odczucie tego nie różni się zbytnio.

Najbardziej istotną zmianą w Galaxy S9 jest zupełnie nowa konfiguracja kamery, składająca się z nowego czujnika „Super Speed” Dual Pixel i obiektywu z fizycznie zmienną aperturą. Czujnik oferuje znacznie mniejszą ziarnistość i lepsze przetwarzanie drobnych krawędzi, co było słabym punktem w Galaxy S8 w scenach przy słabym oświetleniu. Mówiąc o tym, przejście do przysłony f / 1.5 pozwala również na więcej światła w źle oświetlonych scenach, dzięki czemu ulepszony czujnik jest jeszcze skuteczniejszy w pracy. Rezultatem jest szczególnie poprawiona fotografia przy słabym oświetleniu, która należy do najlepszych w branży. Nowy sensor daje również Galaxy S9 tryb super slow motion 960 fps, wykraczający daleko poza Galaxy S8, co daje niesamowity efekt.

Mnóstwo subtelnych ulepszeń i absolutnie żadnych wad.

Mimo że bateria nie jest jeszcze większa, Galaxy S9 ma bardziej wydajny procesor, który może trochę pomóc w ogólnej długowieczności. Niezależnie od tego, czy otrzymasz wersję Snapdragon 845 czy Exynos 9, oba procesory są bardziej oszczędne, z mocą do zwykłych zadań, co w końcu pozwoli Ci zaoszczędzić baterię (choć model Snapdragon wydaje się być lepszym z tych dwóch w tym roku). Ile naprawdę będzie zależało od tego, jak korzystasz z telefonu, ale biorąc pod uwagę resztę doświadczeń, które pozostały efektywnie stałe, nie spodziewaj się, że będzie to ogromna poprawa.

Jedynym usprawnieniem Samsunga z wyświetlaczem 5,8 cala na rok 2018 jest uderzenie w jasność, ale przy 15% wzroście, który jest dość znaczny sprawia, że ​​wyświetlacz GS9 jest mniej więcej równy z Galaxy Note 8 w całkowitej jasności i jest to zauważalne w Galaxy S8. Galaxy S9 najlepiej radzi sobie z S8 i Note 8, ale emituje drugi głośnik ponad ekranem w celu uzyskania dźwięku stereo, który jest głośniejszy i ma decydującą separację stereo.

Jest to stosunkowo niewielka rzecz, ale jedyną prawdziwą zmianą w użyteczności Galaxy S9 jest czujnik odcisków palców, który jest o wiele łatwiejszy w użyciu i korzystniejszy niż w Galaxy S8. Dzięki niemu gest przysunięcia jest przydatny i generalnie zmniejsza frustrację, gdy próbujesz odblokować telefon – coś, co robisz setki razy dziennie.

Powiem to od razu: większość ludzi, którzy mają Galaxy S8, nie powinna spodziewać się zmiany na Galaxy S9. A biorąc pod uwagę wszystkie decyzje Samsunga dotyczące produktów i komunikatów związanych z wprowadzeniem na rynek Galaxy S9, nie należy oczekiwać, że wiele osób dokona zmiany. Istnieje ogromna baza właścicieli Galaxy S6 i Galaxy S7, którzy są tutaj celem, odświeżając i ulepszając Galaxy S8, który nadal będzie wyglądał fantastycznie w porównaniu do starszych telefonów.

Naprawiamy wyświetlacze w obu modelach poprzez wymianę samej szybki lub całego wyświetlacza .