zadzwońwyślij

Co na temat wyświetlacza w samsungu galaxy s10 ? Serwis Wymiana szybki testuje

wymiana szybki testuje samsung s10

Co na temat wyświetlacza w samsungu galaxy s10 ?
Najnowszy flagowiec samsunga posiada 6,4-calowy ekran QHD + o imponującym współczynniku proporcji ekranu do całości wynoszącym 93,1%

Jest to pierwszy telefon z HDR10 +, ale trzeba uważać na fałszywe dotknięcia z powodu braku ramki.

6,4-calowy wyświetlacz Super AMOLED na Samsung Galaxy S10 Plus sprawia, że ​​jest to największy do tej pory ekran telefonu S, większy niż 5,8-calowy Galaxy S9 Plus i pasujący do rozmiaru ekranu Galaxy Note 9. Jest też dużo lepiej.

Główną atrakcją dla nas jest stosunek ekranu do całości wynoszący 93,1%, ponieważ Samsung znalazł sposób na dopasowanie większej liczby pikseli do ciaśniejszego rozmiaru, co oznacza również zmniejszenie już i tak smukłych ramek nad i pod wyświetlaczem .

Jego wyjątkowy rozmiar ekranu to zasługa nowego wyświetlacza Samsung Infinity-O. Firma z Korei Południowej uniknęła zastosowania wycięcia w nowej serii flagowej, wybierając otwór wycięty laserowo w prawym górnym rogu.

Ekran Galaxy S10 Plus ma rozdzielczość 1440 x 3040 QHD +, która jest rozciągnięta na wysoki współczynnik proporcji 19: 9 i zapewnia ostrą gęstość pikseli 526ppi – krótko mówiąc, jest to duży, bardzo szczegółowy wyświetlacz.

Domyślnie rozdzielczość ekranu jest ustawiona na Full HD + (2280 x 1080) – coś, co Samsung zrobił w swoich ostatnich flagowych projektach, starając się oszczędzać energię baterii.

W większości przypadków ta rozdzielczość jest wszystkim, czego potrzebujesz, zapewniając wyraźne i szczegółowe obrazy i tekst, ale może się automatycznie dostosować po załadowaniu filmu 4K lub intensywnej graficznie gry. To inteligentny sposób, aby dać nam lepszy obraz bez marnowania energii .

Samsung Galaxy S10 Plus to także pierwszy telefon (wraz z Galaxy S10) z obsługą HDR10 + zapewniającą doskonały kontrast i kolor, co jest ważnym atutem, jeśli lubisz oglądać filmy na telefonie – pomysł, który nie jest taki szalony, ponieważ rozmiar ekranu jest zbliżony do rozmiaru małego tabletu.

Nie zapominajcie że jeżeli chodzi o wymianę szybki i wyświetlacze we wcześniejszych modelach czyli s8 i s9 to u nas zrobisz to w ciągu jednego dnia .
Zapraszamy